Aurum DG logo

Oferujemy szeroką gamę szkoleń dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Broszura informacyjna BUR
Skorzystaj z naszego szkolenia, a my pomożemy Ci zdobyć finansowanie

Dowiedz się więcej
Broszura informacyjna KFS
Skorzystaj z naszego szkolenia, a my pomożemy Ci zdobyć finansowanie

Dowiedz się więcej
Kobido by Aurum
Kobido jest jedną z najbardziej zaawansowanych technik masażu liftingującego. Zawiera i łączy ze sobą największą ilość skutecznych technik manualnych. Dlatego będziemy w Aurum kłaść nacisk szczególnie na naukę pracy praktycznej z techniką masażu Kobido by Aurum.

Dowiedz się więcej
Peelingi ziołowe
Kompletne szkolenie z zakresu aplikacji peelingów ziołowych. Szczegółowe opracowanie modulatora ziołowego.

Dowiedz się więcej
Peelingi chemiczne
Kompletne szkolenie z zakresu aplikacji peelingów chemicznych, owocowych, eksfoliacji Slowe Release (migdałowy, glikolowy, salicylowy, pirogronowy, TCA, azelainowy, mlekowy i innych mieszanek).

Dowiedz się więcej
Epidermalne Stymulatory Peptydowe
To interdyscyplinarne podejście do diagnostyki skóry oraz ustalenia prostej i nieskomplikowanej terapii w odpowiedzi na potrzeby ówczesnych klientów gabinetów kosmetycznych, gdzie usługa ma być precyzyjna, szybka, bezbolesna, niedroga, a jednocześnie bezpieczna, skuteczna i bez ryzyka powikłań czy wyłączenia z codziennej aktywności.

Dowiedz się więcej
Mikropunktura i terapia blizn
Szkolenie skierowane jest do osób, które mają kwalifikacje kosmetyczne/kosmetologiczne

Dowiedz się więcej
Blefaroplastyka
Kompletne szkolenie z zakresu blefaroplastyki, czyli nieinwazynego liftingu okolic oka oraz redukcji nawisu powieki górnej za pomocą mikrowiązki plazmy (metoda spray`owania, fakcyjna i punktowa).

Dowiedz się więcej
Mezoterapia mikroigłowa
Jest to kompletne szkolenie z zakresu metody CIT czyli autoindukcji kolageniu (mikronakłuwania) na twarz i ciało przy różnych problemach skóry z wykorzystaniem sublementacji za pomoca mezokoktajli.

Dowiedz się więcej
Mezoterapia igłowa ręczna
Jest to kompletne szkolenie z zakresu aplikacji technik mezoterapii manualnej na twarz i ciało przy różnych problemach skóry z wykorzystaniem sublementacji za pomocą mezokoktajli.

Dowiedz się więcej
Mezokoktajle do zabiegów
Jest to kompleksowe szkolenie poświęcone mezokoktajlom do zabiegów z kosmetologii i medycyny estetycznej, technologii produkcji, zastosowaniu i innowacyjności poszczególnych składników.

Dowiedz się więcej
Lipokawitacja, lipoliza
Jest to kompletne szkolenie z zakresu aplikacji różnych metod (lipoliza i lipokawitacja, kriolipoliza) na twarz i ciało w problemach cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się więcej
Tlenoterapia
Kompletne szkolenie z zakresu wykorzystania tlenoterapii hiperbarycznej: infuzji i iniekcji tlenowych oraz baru tlenowego. Samodzielne przygotowywanie spersonalizowyanych koncentratów i kremów dla klienta.

Dowiedz się więcej
Karboksyterapia 1°
Jest to szkolenie podstawowe z zakresu aplikacji medycznego dwutlenku węgla ze wskazań estetycznych na twarz i ciało w różnych problemach skóry (wiotkość, zmarszczki, starzenie skóry, rozstępy, blizny, cellulit, tkanka tłuszczowa).

Dowiedz się więcej
Karboksyterapia 2°
Jest to szkolenie zaawansowane dla uczestników szkolenia 1 stopnia z karboksyterapii z zakresu aplikacji medycznego dwutlenku węgla ze wskazań estetycznych i medycznych na twarz i ciało w różnych problemach skóry.

Dowiedz się więcej
HIFU – Lifting i remodelowanie kolagenu
To szkolenie z technik aplikacji HIFU (High Intensity Focused Ultrasound ) wysokoskoncentrowanej fali ultradźwiękowej na okolice twarzy, szyi i dekoltu oraz skóry biustu w celu silnego liftingu oraz przebudowy kolagenu. Szkolenie jest zaawansowana metodą pokazującą jak pracować na partiach skóry, które wymagają liftingu bez ryzyka i działania na zbyt głębokich partiach powięzi czy mięśni. Podczas nauki dbamy o bezpieczeństwo procedury oraz działanie ściśle w skórze właściwej na warstwie elastynowo-kolagenowej.

Dowiedz się więcej
Osocze bogatopłytkowe PRP
To szkolenie z technik prawidłowego pozyskiwania oraz wykonywania zabiegu osocza bogatopłytkowego PRP w terapiach odmładzających skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zabiegi wykonywane są w celu korekcji zmarszczek, redukcji blizn potrądzikowych i innych ubytków skóry, regeneracji tkanek po operacjach i zabiegach estetycznych oraz w terapiach trychologicznych przy łysieniu i wypadaniu włosów. Podczas szkolenia duży nacisk kładziemy na część teoretyczno - anatomiczną oraz na praktyczną naukę wykonywania procedury.

Dowiedz się więcej
Autologiczna fibryna PRF
To szkolenie z technik prawidłowego pozyskiwania oraz wykonywania zabiegu z wykorzystaniem autologicznej fibryny PRF. Podczas szkolenia duży nacisk kładziemy na część teoretyczno - anatomiczną oraz na praktyczną naukę wykonywania procedury, aby kursanci mogli zastosować zdobytą wiedzę i nowe umiejętności zaraz po skończonym szkoleniu.

Dowiedz się więcej
Kwas hialuronowy usieciowany 1° (podstawowy)
Jest to podstawowe szkolenie z zakresu aplikacji liniowej kwasu hialuronowego usieciowanego na twarz (zmarszczki gładzizny czoła, lwei, kurze łapki, fałd nosowo wargowy, bródka).

Dowiedz się więcej
Kwas hialuronowy usieciowany 2° (usta)
Jest to szkolenie dla średniozaawansowanych z zakresu aplikacji liniowej kwasu hialuronowego usieciowanego na okolice ust i oka (konturowanie i wypełnianie czerwieni wargowej, dolina łez).

Dowiedz się więcej
Kwas hialuronowy usieciowany 3° (wolumetria)
Jest to zaawansowane szkolenie z zakresu wolumetrycznej aplikacji kwasu hialuronowego usieciowanego na twarz.

Dowiedz się więcej
Spersonalizowane Stymulatory Tkankowe
Spersonalizowane Stymulatory Tkankowe to innowacyjne szkolenie z zakresu biostymulacji tkanek z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej skóry. Nowe punkty iniekcyjne.

Dowiedz się więcej
 • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl