Aurum DG logo
01

SZKOLENIE:
Broszura informacyjna KFS

Broszura informacyjna KFS

PODNOŚ KWALIFIKACJE Z AURUM

 

Liderem rynku pod względem dostarczanych innowacji oraz rozwiązań z sektora Medycyny Estetycznej oraz Anti-aging!

 

Najnowszy sprzęt oraz dostęp do nowoczesnej wiedzy, najlepszych kosmetyków oraz specjalistów z branży Beauty w Polsce w Twoim zasięgu – środki finansowe już czekają

 

O FIRMIE Aurum Distribution Sp. z o.o.  

Zajmujemy się wyłączną dystrybucją najwyższej światowej klasy urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz profesjonalnych preparatów z obszaru medycyny estetycznej i anti-ageing.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy szerokim zapleczem szkoleniowym oraz jesteśmy wpisani jako jednostka szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.14/00079/2021.

Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku, odkąd wprowadziliśmy do Polski marki Medex Bio-Science Cosmetics, Ekseption, Dermagenetic i  Fusion Mesotherapy oraz wiele innych. Od tego czasu systematycznie poszerzamy zakres naszych działań oraz podnosimy jakość współpracy z naszymi Partnerami. Oferujemy szeroki zakres szkoleń dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek, wsparcie promocyjne oraz doradztwo w wyborze urządzeń kosmetycznych i medycznych.

Wiedząc, jak ważny jest rozwój idący w parze z nauką i naturą szukamy coraz nowszych i lepszych rozwiązań dla naszych Klientów w każdej dziedzinie naszej działalności.

Aktualnie w naszym asortymencie znajdują się 4 główne marki. Oferowane przez nas urządzenia kosmetyczne, medyczne oraz kosmeceutyki sprzedawane są na rynku krajowym i międzynarodowym, głównie w Niemczech, Anglii oraz Skandynawii.

 

Skorzystaj z naszego szkolenia, a my pomożemy Ci zdobyć finansowanie

 

Broszura informacyjna

Broszura jest adresowana do pracodawców zainteresowanych uzyskaniem pomocy w podnoszeniu kwalifikacji własnych oraz pracowników lub dostosowaniu kompetencji kandydatów do pracy do potrzeb firmy. Pomożemy uzyskać stosowne dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników, a także samego pracodawcy. Pracodawca nie musi się martwić formalnościami, czy doborem odpowiedniego szkolenia – Nasi doradcy pomogą przy wyborze instytucji finansującej i pozyskaniu środków na pokrycie kosztów szkolenia.

Proponowany przez Aurum Program Szkoleniowy jest rozwiązaniem systemowym, adresowanym do pracodawców, wspomagającym przekwalifikowanie lub aktualizację wiedzy i umiejętności osób pracujących. Obecne warunki rynkowe, jak i rosnąca konkurencja pokazują, iż warto inwestować w rozwój osobisty oraz kadry pracownicze w celu podnoszenia jakości świadczonych usług.

Warunki skorzystania z pokrycia kosztów szkoleń w roku 2024 r:

 1. wsparcie kształcenia ustawicznego osób zatrudnionych w firmach, które na skutek obostrzeń zapobiegających rozprzestrzenianiu się choroby COVID-19, musiały ograniczyć swoją działalność;
 2. wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych;
 3. wsparcie kształcenia ustawicznego osób po 45 roku życia;
 4. wsparcie kształcenia ustawicznego osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem;
 5. wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy, w tym także technologii i narzędzi cyfrowych;
 6. wsparcie kształcenia ustawicznego osób, które nie posiadają świadectwa ukończenia szkoły lub świadectwa dojrzałości;
 7. wsparcie realizacji szkoleń dla instruktorów praktycznej nauki zawodu bądź osób mających zamiar podjęcia się tego zajęcia, opiekunów praktyk zawodowych i opiekunów stażu uczniowskiego oraz szkoleń branżowych dla nauczycieli kształcenia zawodowego.

 

Co można sfinansować? kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą.

 

Zapraszamy do udziału w Naszych szkoleniach, przeprowadzimy z przedsiębiorcą proces pozyskania  środków finansowych, dostarczymy pakiet niezbędnych materiałów,  potwierdzimy certyfikatem  odbycie szkolenia  prowadzonego przez wyspecjalizowaną jednostkę w branży Beauty.

 

 

 

 

 

Więcej szczegółów:

Zadzwoń do swojego Opiekuna klienta

Lub do biura w Warszawie Dorota tel.  500 816 608


02

PROGRAM SZKOLENIA:
Broszura informacyjna KFS

03

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:
W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt pod numerem telefonu 501-134-834:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl