Aurum DG logo
01

SZKOLENIE:
Osocze bogatopłytkowe PRP

Osocze bogatopłytkowe PRP

To szkolenie z technik prawidłowego pozyskiwania oraz wykonywania zabiegu osocza bogatopłytkowego PRP w terapiach odmładzających skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zabiegi wykonywane są w celu korekcji zmarszczek, redukcji blizn potrądzikowych i innych ubytków skóry, regeneracji tkanek po operacjach i zabiegach estetycznych oraz w terapiach trychologicznych przy łysieniu i wypadaniu włosów. Podczas szkolenia duży nacisk kładziemy na część teoretyczno – anatomiczną oraz na praktyczną naukę wykonywania procedury.

PROGRAM SZKOLENIA: 1. Aspekty formalno-prawne świadczenia usług kosmetologii estetycznej 2. Zasady higieny i BHP (reżim sanitarny) 3. Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu 4. Kwalifikacja klienta do zabiegu 5. Formularz świadomej zgody i karta klienta (ewidencjonowanie) 6. Omówienie koncepcji osocza bogato płytkowego i plazmoliftingu 7. Przygotowanie do zabiegu 8. Techniki pozyskiwania osocza, parametry i ustawienia wirówki 9. Omówienie kroków zabiegu i dawkowania preparatów 10. Omówienie zaleceń i pielęgnacji pozabiegowej 11. Zasady postępowania w przypadku powikłań 12. Wykonywanie zabiegu na modelce pod okiem trenera 13. Omówienie struktur anatomiczno-fizjologicznych obszarów poddanych zabiegowi 14. Omówienie procedur zabiegowych dla: – odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – korekcja zmarszczek – regeneracja skóry po zabiegach estetycznych i operacjach – łysienie i wypadanie włosów – augmentacja blizn potrądzikowych i ubytków skóry * wykonywane procedury na modelkach zależą od wskazań po indywidualnej konsultacji przez trenera i grupę uwzględniając przeciwwskazania, dlatego wyżej wymienione procedury mogą być zrealizowane w miarę możliwości na rzeczywistych przypadkach. 15. Omówienie terapii łączonych.

Cena: 2550 zł netto


02

PROGRAM SZKOLENIA:
Osocze bogatopłytkowe PRP

03

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:
W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt pod numerem telefonu 501-134-834:

[contact-form-7 404 "Not Found"] • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl