Aurum DG logo
01

SZKOLENIE:
HIFU – Lifting i remodelowanie kolagenu

HIFU – Lifting i remodelowanie kolagenu

To szkolenie z technik aplikacji HIFU (High Intensity Focused Ultrasound ) wysokoskoncentrowanej fali ultradźwiękowej na okolice twarzy, szyi i dekoltu oraz skóry biustu w celu silnego liftingu oraz przebudowy kolagenu. Szkolenie jest zaawansowana metodą pokazującą jak pracować na partiach skóry, które wymagają liftingu bez ryzyka i działania na zbyt głębokich partiach powięzi czy mięśni. Podczas nauki dbamy o bezpieczeństwo procedury oraz działanie ściśle w skórze właściwej na warstwie elastynowo-kolagenowej.

– Zasady bezpieczeństwa, higieny i aseptyki w zabiegach estetycznych – Omówienie zabiegu HIFU na tle innych zabiegów estetycznych (przedstawienie badań klinicznych na rożne problemy skóry) – Omówienie budowy i fizjologi skóry oraz procesów starzenia w odniesieniu do działania HIFU – Omówienie fizjologicznych procesów działania HIFU – wysokoskoncentrowanej fali ultradźwiękowej na różne partie skóry – Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu – Omówienie karty pacjenta oraz formularza zgody; ubezpieczenie OC – Różnorodne metody pracy w zależności od problemu skóry – Porównanie dostępnych urządzeń HIFU na rynku estetycznym (medyczne, kosmetyczne, różne warstwy skóry) – Procedura zabiegu (partie bezpieczne i zakazane, metody pracy ii ilości mikrostrzałów, serie zabiegowe) – Opieka pozabiegowa w gabinecie oraz w domu; pielęgnacja po zabiegowa – Wycena i obliczanie kosztów zabiegów HIFU Czas trwania szkolenia 8 godzin (dla grup 4-osobowych). Przy szkoleniach indywidualnych czas szkolenia może ulec zmianie.

Część praktyczna: – Wykonywanie zabiegu HIFU na modelkach – Ćwiczenie aplikowania fali HIFU na rózne partie skóry – Wywiad i kwalifikacja klienta do zabiegu

To znajdziesz tylko u nas: szkolenia w oparciu o metodę “myślenia wizualnego” co ułatwia przyswajanie wiedzy i praktyczne jej zastowoanie zaraz po szkoleniu. – Każde ze szkoleń odbywa się w małych grupach (max. 4 osoby) lub indywidualnie – Indywidualne terminy szkoleń – Możliwość szkoleń w kilku miejscach w Polsce – Zapewniamy materiały szkoleniowe i ćwiczeniowe – Zawsze łączymy teorie z praktyką na modelkach – Przyjazna atmosfera, wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem, którzy wiedzą jak uczyć – Podwyższanie kwalifikacji i wsparcie merytoryczne po szkoleniu – Doskonalenie obsługi jakości klienta – Rozszerzenie zakresu usług – Dobrze wyposażone Centrum Szkoleniowe w Warszawie

Cena: 3550 zł netto


02

PROGRAM SZKOLENIA:
HIFU – Lifting i remodelowanie kolagenu

03

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:
W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt pod numerem telefonu 501-134-834:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl