Aurum DG logo

Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych kursantów:

Monika Osowska
Profesjonalnie i rzetelnie przekazana wiedza na bardzo wysokim poziomie. Byłam na wielu szkoleniach z których do końca nie byłam zadowolona, ale nauka Pani Ilony sięga zenitu.
Wszystko wchodzi do głowy w mgnieniu oka. Jak praktyka tak i teoria.
Atmosfera rodzinna. Cała załoga wręcz promienieje. Uśmiech nie znika z buzi.
Dziękuje z całego serca za tak wspaniałe przeszkolenie.
Do zobaczenia w krotce.
Polecam!!!
Polecam!!!
nie zastanawiacie się bo na prawdę warto.

Monika Dąbrowska
Polecam z całego serca. Ogrom wiedzy przekazywany podczas szkoleń przeszedł moje oczekiwania. Rodzinna atmosfera. Będę wracać i Was polecać moi drodzy.

Andżelika Owczarek
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, szkolenie prowadzone w bardzo twórczej i pozytywnej atmosferze. Dziękuje i Polecam z całego serca!!!

Katarzyna Chodorowska
Dużo wiedzy zarówno na szkoleniu jak i możliwość dopytania w razie jakichkolwiek wątpliwości po szkoleniu. Obszerna wiedza teoretyczna jak i wiele praktyki. Polecam.

Aneta Wieczorek
Polecam szkolenia w Aurum. Dużo teorii a jeszcze więcej praktyki. Trenerka z ogromną wiedzą, która potrafi przekazać w prosty sposób. Cierpliwe, a jednocześnie bardzo wymagająca. Można z nią porozmawiać na każdy temat, nie tylko dotyczący szkolenia, w którym bierze się udział. Bardzo dziękuje i mam nadzieje, że kiedyś jeszcze uda mi się skorzystać ze szkolenia w tym miejscu.

Urszula Kierejsza
Znalazłam w końcu mistrzynię! Tak długo szukałam kogoś wśród szkoleniowców w Warszawie któremu mogłabym zaufać! Pani Ilona jest wspaniała w tym co wykonuje, oj jak dawno nie widziałam aż takiej precyzji i pięknego naprawdę pięknego wykonania . Usta wykonane wspaniałą techniką. . Rzetelność i wspaniała osoba , ja już wiem , że znalazłam miejsce, w którym będę często witać i poszerzać swoją wiedzę.

Edyta Bieńko
Polecam z czystym sumieniem szkolenie u Pani Ilony. Osoba na odpowiednim miejscu!!! Pani Ilona Kocha to co robi, a do tego oddaje cala siebie! Jest mega dokładna, bardzo skupiona na swojej pracy, cierpliwa i bardzo miła. PERFEKCJONISTKA w każdym calu. Serdecznie polecam!

Dominika Czoch
Polecam serdecznie szkolenia w Aurum u Pani Ilony!!! Kosmetolog, która pracuje z pasją w swym zawodzie. Profesjonalna i bardzo uzdolniona, fantastycznie doradza! Zabiegi które wykonuje są niemal bezbolesne, a efekty po zabiegu naprawdę niesamowite.


 • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl