Aurum DG logo

Trenerzy

Ilona Skoneczna

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy i UMK w Toruniu specjalizacji Kosmetologia na wydziale Nauk o Zdrowiu. Od 18 lat aktywnie pracująca w zawodzie zarówno przy fotelu kosmetycznym, jak i w dziedzinie nauczania i edukacji kolejnych pokoleń kosmetyczek i kosmetologów.

Od 6 lat trener międzynarodowych marek kosmetycznych i medycznych (Fusion Mesotherapy, Oxynergy Paris, Medex Bio Science Cosmetics, Decaar i Dermagenetic) oraz szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała (mezoterapia, karboksyterapia, mikronakłuwanie i wiele innych).

Wykładowca kosmetologii, dermatologii, dietetyki i ratownictwa z przygotowaniem pedagogicznym dla nauczycieli czynnych zawodowo.

Ceryfikowany Nerurefleksolog twarzy metodą Sorensensistem® w Instytucie Lone Sorensen, Hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskich technik pracy z ciałem „Lomi Lomi Nui Hawaiian Massage & Bodywork Practice Kiaora” w Aloha International Hawaii oraz masażu punktowego Shiatsu twarzy.

Trener Komunikacji Opartej na Empatii oraz Empathy Bussines&Life Coach w Bussines by heart.

Entuzjastka holistycznego podejścia do życia, człowieka i kosmetologii. Łączy nowoczesną wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej z prastarymi naukami o funkcjonowaniu człowieka z całego świata oraz wpływem psychiki na stan skóry oraz zdrowie człowieka.

Kontakt do Ilony:
ilonas@aurumdg.pl

Małgosia Gromek

Project manager, ekspert w Aurum DG do spraw pielęgnacji ciała Xenymphus, masażu  Kobido by Aurum oraz ayurwedyjskich masaży między innymi  Abhyanga – masaż ciała, Shiro- Abhynaga masaż głowy i karku.

Małgosia związana jest branżą kosmetyczną oraz szkoleniową od ponad 20 lat. Uwielbia masaże i wie o nich praktycznie wszystko. W czasie kursów nie ma dla niej pytań bez odpowiedzi, popartych dużą wiedzą i doświadczeniem. Chętnie podzieli się swoją wiedzą i opowie o swojej pasji do masażu i pielęgnacji ciała i twarzy również z Wami.

Kim jest Małgosia:

Kosmetolog, mgr odnowy biologicznej.
Instruktor nauki zawodu (Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie w latach 2008-2012, obecnie od 2019 na Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie),
Współautor książki „Kosmetologia pielęgnacyjna” oraz autor wielu artykułów dla prasy branżowej,
Kierownik Szkoleń, Trener i Rekruter w firmie Dr Irena Eris w latach 2007-2022
Konsultant Ajurwedy (Instytut Jiva w Faridabad w Indiach),
Praktyk, szkoleniowiec z zakresu kosmetologii twarzy i masażu z doświadczeniem związanym z przeszkoleniem ponad 3000 osób.

Od początku swojej drogi zawodowej Małgosia stawia na holistyczne podejście do życia, w zgodzie z naturą, na balans, i na życie w harmonii. Jej miłością są Indie i Ajurweda. Uwielbia też kontakt z naturą ale najbardziej kocha szkolić i dzielić się pozytywną energią oraz troską i pięknem dotyku podczas masaży.

Kontakt do Małgosi:
malgorzatag@aurumdg.pl
tel. 798 657 477

Patryk Szczechowicz

Wieloletni praktyk i zabiegowiec z ponad 20-letnim stażem w medycynie estetycznej, a także główny szkoleniowiec i założyciel Centrum Szkoleniowego Aurum. Pionier rozwiązań na rynku polskim takich jak: mezoterapia dla kosmetologów i kosmetyczek, karboksyterapia, peelingi Slow Release i wiele innych. Zwolennik terapii łączonych i niekonwencjonalnych. Zdobywał wiedzę na międzynarodowych uczelniach, kongresach i szkoleniach m.in. w Danii, Hong-Kongu, Hiszpanii, Londynie, Moskwie, RPA, Cyprze i we Włoszech. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę, która bardzo chętnie się dzieli.


 • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl