Aurum DG logo

Trenerzy

Ilona Skoneczna

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy i UMK w Toruniu specjalizacji Kosmetologia na wydziale Nauk o Zdrowiu. Od 18 lat aktywnie pracująca w zawodzie zarówno przy fotelu kosmetycznym, jak i w dziedzinie nauczania i edukacji kolejnych pokoleń kosmetyczek i kosmetologów.

Od 6 lat trener międzynarodowych marek kosmetycznych i medycznych (Fusion Mesotherapy, Oxynergy Paris, Medex Bio Science Cosmetics, Decaar i Dermagenetic) oraz szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej twarzy i ciała (mezoterapia, karboksyterapia, mikronakłuwanie i wiele innych).

Wykładowca kosmetologii, dermatologii, dietetyki i ratownictwa z przygotowaniem pedagogicznym dla nauczycieli czynnych zawodowo.

Ceryfikowany Nerurefleksolog twarzy metodą Sorensensistem® w Instytucie Lone Sorensen, Hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskich technik pracy z ciałem „Lomi Lomi Nui Hawaiian Massage & Bodywork Practice Kiaora” w Aloha International Hawaii oraz masażu punktowego Shiatsu twarzy.

Trener Komunikacji Opartej na Empatii oraz Empathy Bussines&Life Coach w Bussines by heart.

Entuzjastka holistycznego podejścia do życia, człowieka i kosmetologii. Łączy nowoczesną wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej z prastarymi naukami o funkcjonowaniu człowieka z całego świata oraz wpływem psychiki na stan skóry oraz zdrowie człowieka.

 

Patryk Szczechowicz

Wieloletni praktyk i zabiegowiec z ponad 20-letnim stażem w medycynie estetycznej, a także główny szkoleniowiec i założyciel Centrum Szkoleniowego Aurum. Pionier rozwiązań na rynku polskim takich jak: mezoterapia dla kosmetologów i kosmetyczek, karboksyterapia, peelingi Slow Release i wiele innych. Zwolennik terapii łączonych i niekonwencjonalnych. Zdobywał wiedzę na międzynarodowych uczelniach, kongresach i szkoleniach m.in. w Danii, Hong-Kongu, Hiszpanii, Londynie, Moskwie, RPA, Cyprze i we Włoszech. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę, która bardzo chętnie się dzieli.


 • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading