Aurum DG logo

Rada medyczna

Ekspert w medycynie estetycznej

 • Amerykańska Akademia Medycyny Estetycznej (American Academy of Aesthetic Medicine AAAM)

Fusion Meso dostarczyła ogromnego przełomu w procedurach estetycznych z równoczesną minimalną inwazyjnością zabiegów i zniesieniem ryzyka efektów niepożądanych, dla mnie  i setek moich kolegów lekarzy to ogromna szansa redukcji dyskomfortu dla naszych pacjentów. Osobiście widziałem mnóstwo spektakularnych rezultatów u moich klientów w setkach klinik medycznych i ośrodków SPA. Zgromadziłem szeroką dokumentację zdjęć przed i po, niezależne badania kliniczne oraz referencje pacjentów, którzy zgłaszali się do biura i klinik Fusion.

Ekskluzywność Fusion została sprytnie przemyślana w wielozadaniowych mezokoktajlach, w zakresie od anty-aging poprzez skórne i naskórkowe odmładzanie skóry, redukcję cellulitu, hamowanie łysienia i odrost włosów, wyrównywanie pigmentacji i wiele innych. To otworzyło ogromny sektor medycyny estetycznej dla lekarzy, pielęgniarek i estetyków, który obecnie stosują Fusion meso. Powyżsi praktycy medyczni mają możliwość rozwinięcia swoich klinik z łatwością i rezultatami, których pacjenci się spodziewają.

Uczestniczyłem w ponad 20 Międzynarodowych Pokazach Medycznych Anti-Ageing takich jak: A4M, AAD, The Aesthetic Show gdzie byłem osobistym świadkiem, że wiele firm konkurowało z liniami Meso Fusion pod względem chemicznym, prezencyjnym oraz opakowań. Jestem pewny co do bezpieczeństwa i efektywności całej linii Fusion. Formuły są sterylizowane przez mikrofiltracje przy jednoczesnej ochronie składników aktywnych (czynników wzrostu, peptydów) w porównaniu do innych produktów mezo, które stosują podgrzewanie i termiczna sterylizacje ich formuł nie zważając na delikatne utleniające się komponenty aktywne.

Dane od praktyków lekarzy stosujących Meso Fusion mówią o znacznym zredukowaniu skutków pozabiegowych takich jak skórna czy naskórkowa irytacja, minimalny rumień po-zabiegowy, brak skutków ubocznych i reakcji alergicznych. Powtarzalne wyniki badań klinicznych z wynikiem powyżej 50% redukcji zmarszczek w ciągu 3-6 zabiegów, wzrost włosów w ciągu 8-10 zabiegów, redukcja pigmentacji po 3-6 zabiegach i cellulitu po 4-8 zabiegach.

Bezigłowe urządzenie Fusion Xpert, wykorzystujące siłę pola fuzji i kanałów jonowych komórki dostarczając w głąb skóry te same składniki aktywne bezboleśnie w efektywny sposób. Z pomocą także przychodzi Derma Fusion Pen Platinum, dzięki któremu skutecznie aktywujemy i stymulujemy kolagen poprzez mikronakłuwanie. Oba rozwiązania świetnie sprawdzają się w aplikacji osocza bogato płytkowego PRP i fibryny PRF.

Produkty i urządzenia FUSION to doskonały wybór dla wielu dostawców Medycznych zabiegów estetycznych dla ich klientów. Wspierane przez wiele obszernych badań  klinicznych, bezpieczne, sterylne formuły i doskonałe ceny podkreślają rangę produktów Meso Fusion na międzynarodowych rynkach jako lidera mezoterapii.

 

Dr. Philippe Sillard

Ekspert w medycynie estetycznej

 • Amerykańska Akademia Medycyny Estetycznej (American Academy of Aesthetic Medicine AAAM)
 • Członek francuskiego stowarzyszenia mezoterapii (SFME)
 • Członek AMME (Francja)

Doktor medycyny kosmetycznej i estetycznej z ponad 20 – letnim stażem. Codziennie praktykuję mezoterapię na okolice twarzy, ciała w wyszczuplaniu sylwetki oraz w problemach włosów. Moi klienci szukają i oczekują bezpiecznych, nieinwazyjnych i bezbolesnych rozwiązań.

Miałem okazję stosować w zabiegach iniekcyjnych wiele różnych produktów znanych marek (Filorga, Revitacare, Skintech etc…), ale odkąd zastosowałem Fusion Meso w 2014 roku, do dziś tego nie zmieniam.

Doceniam zarówno jakość i formuły produktów, jak i skoncentrowanie składników aktywnych. Efektywne, bez widocznych skutków ubocznych i działań niepożądanych wraz z konkurencyjną ceną, zawsze chętnie rekomenduję kolegom tę markę.

Ponadto, relacja jakości handlowej oraz profesjonalne wsparcie w doborze produktów do problemu skóry jest czynnikiem, który powoduje, że chętnie sięgam po mezokoktajle Fusion.

Dr. Natalya Ismailova

Doktor medycyny, dr hab., dermatolog, ekspert w medycynie estetycznej.

 • Amerykańska Akademia Medycyny Eststeycznej (American Academy of Aesthetic Medicine AAAM)
 • Rosyjskie Stowarzyszenie dermatologów
 • IPSEN ekspert w komitecie szkolenia ekspertów
 • Członek w komitecie ekspertów Allergan

Korzyści z minimalnej inwazyjności mezoterapii zademonstrowano i przedstawiono w w ponad 550 badaniach od 2000 roku. To sprawia, iż skóra w dużo mniejszym stopniu jest poddawana działaniom agresywnym, bólowi, skutkom ubocznym oraz pozwala na wykonywanie skuteczniejszych zabiegów i szybszą rekonwalescencję pozabiegową pacjenta. To także przynosi znaczne korzyści klinikom pod względem czasu i łatwości stosowania koktajli i urządzeń do mezoterapii.

Koktajle Fusion Mesotherapy są bezinwazyjnymi produktami do zabiegów estetycznych. Są bardzo ekskluzywne w porównaniu do innych marek, a jeśli chodzi o ich jakość , składniki aktywne czy gotowe formuły są najlepsze na rynku. W swojej pracy w gabinecie zanotowałam maksymalny komfort pacjenta przy bezbolesności zabiegów i minimalnych efektach ubocznych. W szybkim czasie mogę osiągnąć widoczne efekty w poprawie tekstury skóry, witalności włosów czy cellulicie.

Miałam także możliwość publikowania artykułów w różnych pismach medycznych i zaprezentowania moich osobistych rezultatów zabiegowych na wielu konferencjach:

 1. Laputin Congress
 2. Kosmetik Expo Scientific congress
 3. Scientific committee meeting in Garden City (St. Petersburg)

Jakość produktów Meso Fusion jest porównywalna do Revitacare, Filorga czy innych produktów dermatologicznych i estetycznych, z tym że kosztują dużo mniej dla pacjenta przy dużo większych korzyściach.

Zastosowałam już Fusion Meso w ponad 500 zabiegach na ponad 200 pacjentach w latach 2007 – 2017, a moi lekarze (zatrudnieni w ośrodkach medycznych z ponad 12 specjalizacji) wykonali ponad 1800 zabiegów w ostatnich minionych latach.

Nasz łańcuch klientów (tylko lekarzy) w ilości ponad 2800 osób posiada ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania produktów Fusion w mezoterapii frakcyjnej i manualnej.

Ponadto konkludując Fusion Mesotherapy jest pomocnym rozwiązaniem zarówno dla praktyków wykonujących zabiegi mezoterapii jak i pacjentów, oferując bezpieczne produkty dające widoczne rezultaty i komfort podczas zabiegu.

 

Pionier i twórca wielu innowacyjnych, nieinwazyjnych i bezpiecznych procedur zabiegowych, zawsze popartych badaniami, z dziedziny karboksyterapii, lipoplastyki, ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Prezes Międzynarodowej Unii Liposukcji, Dyrektor Międzynarodowej Szkoły Liposukcji i Karboksyterapii oraz Międzynarodowej Akademii Ginekologii Estetycznej. Członek, założyciel i pierwszy prezes Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej w Buenos Aires. Autor wielu publikacji na temat patofizjologii cellulitu, Międzynarodowy Konsultant Medycyny Estetycznej, doradca naukowy oraz przewodniczący i honorowy członek międzynarodowych sympozjów medycyny i chirurgii estetycznej.

Drs. Rimke de Groot studiował fizykochemię organiczną na Uniwersytecie w Groningen w Holandii. W trakcie studiów zajmował się syntezą nowych amfifili i zachowaniem agregacyjnym liposomów. Od 1996 roku pracuje w Laboratoriach Badawczo-Rozwojowych Medex Bio Science Cosmetics. Jako szef działu R & D był odpowiedzialny za wprowadzenie wielu nowych produktów do pielęgnacji skóry w postaci specjalistycznej kosmetyki lub urządzenia medycznego.

CEO Abacosm Ltd.

Metamorfoza skóry zaczyna się od zdrowia skóry. Każda komórka ma swoje własne mechanizmy do naprawy uszkodzeń oksydacyjnych egzogennych i endogennych, ale genetycznie ta zdolność różni się jedna od drugiej.

Od momentu powstania w 1990 roku nasz zespół naukowców pracował nad tymi mechanizmami naprawy komórek, próbując opracować produkty dla każdego zindywidualizowanego problemu dla każdej osoby. Wiemy, że nie jest to takie proste, ale dzisiaj wiemy znacznie więcej o mechanizmach autologicznych i reakcjach enzymatycznych, które mają miejsce. Dlatego możemy indywidualnie ingerować i przeprogramować komórki.

Ta zdobyta wiedza i doświadczenie służy nam do opracowywania produktów i wytwarzania ich w czterech z pięciu różnych fabryk na całym świecie (Grecja, Francja, USA, Hiszpania i Dania).

Wszystkie produkty są opracowywane i projektowane w porozumieniu z całym zespołem specjalistów.  Tworzymy formuły, które działają równolegle z autologiczną zdolnością komórkową do przeprogramowania komórek różnicujących uszkodzenia komórek powstałe w czasie (starzenie się skóry) dla każdego z osobna.

Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym tworzymy produkty jutra.
Wszystkie produkty są zgodne z unijnymi i międzynarodowymi dyrektywami i rozporządzeniami.


 • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl