Aurum DG logo
01

SZKOLENIE:
Broszura informacyjna BUR

Broszura informacyjna BUR

PODNOŚ KWALIFIKACJE Z AURUM

 

Liderem rynku pod względem dostarczanych innowacji oraz rozwiązań z sektora Medycyny Estetycznej oraz Anti-aging!

 

Najnowszy sprzęt oraz dostęp do nowoczesnej wiedzy, najlepszych kosmetyków oraz specjalistów z branży Beauty w Polsce w Twoim zasięgu – środki finansowe już czekają

 

O FIRMIE Aurum Distribution Sp. z o.o.  

Zajmujemy się wyłączną dystrybucją najwyższej światowej klasy urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz profesjonalnych preparatów z obszaru medycyny estetycznej i anti-ageing.

Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy szerokim zapleczem szkoleniowym oraz jesteśmy wpisani jako jednostka szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.14/00079/2021.

Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku, odkąd wprowadziliśmy do Polski marki Medex Bio-Science Cosmetics, Ekseption, Dermagenetic i  Fusion Mesotherapy oraz wiele innych. Od tego czasu systematycznie poszerzamy zakres naszych działań oraz podnosimy jakość współpracy z naszymi Partnerami. Oferujemy szeroki zakres szkoleń dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek, wsparcie promocyjne oraz doradztwo w wyborze urządzeń kosmetycznych i medycznych.

Wiedząc, jak ważny jest rozwój idący w parze z nauką i naturą szukamy coraz nowszych i lepszych rozwiązań dla naszych Klientów w każdej dziedzinie naszej działalności.

Aktualnie w naszym asortymencie znajdują się 4 główne marki. Oferowane przez nas urządzenia kosmetyczne, medyczne oraz kosmeceutyki sprzedawane są na rynku krajowym i międzynarodowym, głównie w Niemczech, Anglii oraz Skandynawii.

 

Skorzystaj z naszego szkolenia, a my pomożemy Ci zdobyć finansowanie

 

Broszura informacyjna

Broszura jest adresowana do pracodawców zainteresowanych uzyskaniem pomocy w podnoszeniu kwalifikacji własnych oraz pracowników lub dostosowaniu kompetencji kandydatów do pracy do potrzeb firmy. Pomożemy uzyskać stosowne dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników, a także samego pracodawcy. Pracodawca nie musi się martwić formalnościami, czy doborem odpowiedniego szkolenia – Nasi doradcy pomogą przy wyborze instytucji finansującej i pozyskaniu środków na pokrycie kosztów szkolenia.

Proponowany przez Aurum Program Szkoleniowy jest rozwiązaniem systemowym, adresowanym do pracodawców, wspomagającym przekwalifikowanie lub aktualizację wiedzy i umiejętności osób pracujących. Obecne warunki rynkowe, jak i rosnąca konkurencja pokazują, iż warto inwestować w rozwój osobisty oraz kadry pracownicze w celu podnoszenia jakości świadczonych usług.

Warunki skorzystania z pokrycia kosztów szkoleń w roku 2024 r:

Regionalne Programy (RP) pozwalają na sfinansowanie usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych. Dzięki nim przedsiębiorcy i pracownicy mikro, małych i średnich firm oraz osoby indywidualne w całym kraju mogą otrzymać nawet 100 proc.  dofinansowania na wybrane przez siebie usługi szkoleniowe i doradcze. Sprawdź ofertę w swoim regionie.

Regionalnymi  Programami zarządzają Urzędy Marszałkowskie poszczególnych województw.  Więcej informacji o zasadach udzielania wsparcia w danym regionie udzielają Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Znajdź swój punkt informacyjny: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/#/

Dofinansowanie do usług rozwojowych wybranych w Bazie Usług Rozwojowych może wynieść nawet 80%.

W ramach nowej perspektywy finansowej 2021-2027 na rozwój kompetencji i kwalifikacji za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, przeznaczonych zostanie prawie 7 mld zł. Składają się na to środki z szesnastu programów regionalnych i krajowego programu Fundusze Europejskie na rzecz Rozwoju Społecznego.

Programy krajowe są realizowane przez PARP i skierowane do pracowników i pracodawców z całej Polski. Ich celem jest wsparcia dostosowania pracowników i przedsiębiorców do zmian demograficznych na rynku pracy, wsparcie wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji. Programy krajowe obejmują także dofinansowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zasobami ludzkimi dla kadry menedżerskiej.

 

Co można sfinansować?  Szkolenia kosmetyczne realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą.

 

Zapraszamy do udziału w Naszych szkoleniach, przeprowadzimy z przedsiębiorcą proces pozyskania  środków finansowych, dostarczymy pakiet niezbędnych materiałów,  potwierdzimy certyfikatem  odbycie szkolenia  prowadzonego przez wyspecjalizowaną jednostkę w branży Beauty.

 

 

 

 

 

Więcej szczegółów:

Zadzwoń do swojego Opiekuna klienta

Lub do biura w Warszawie Dorota tel.  500 816 608


02

PROGRAM SZKOLENIA:
Broszura informacyjna BUR

03

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:
W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt pod numerem telefonu 501-134-834:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl