Aurum DG logo
01

AURUM DG

Dystrybutor urządzeń i kosmetyków medycyny estetycznej - informacje o firmie

O NAS

Lider rynku pod względem dostarczanych innowacji oraz rozwiązań z sektora Medycyny Estetycznej oraz Anti-aging!


O FIRMIE

Zajmujemy się wyłączną dystrybucją najwyższej światowej klasy urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz profesjonalnych preparatów z obszaru medycyny estetycznej i anti-ageing.
Prowadzimy także szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy szerokim zapleczem szkoleniowym oraz jesteśmy wpisani jako jednostka szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.14/00079/2021.

Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku, odkąd wprowadziliśmy do Polski marki Medex Bio-Science Cosmetics, Fusion Mesotherapy oraz wiele innych.

Od tego czasu systematycznie poszerzamy zakres naszych działań oraz podnosimy jakość współpracy z naszymi Partnerami. Oferujemy szeroki zakres szkoleń dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek, wsparcie promocyjne oraz doradztwo w wyborze urządzeń kosmetycznych i medycznych. Wiedząc, jak ważny jest rozwój idący w parze z nauką i naturą szukamy coraz nowszych i lepszych rozwiązań dla naszych Klientów w każdej dziedzinie naszej działalności.

Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się 4 głównych marek. Oferowane przez nas urządzenia kosmetyczne, medyczne oraz kosmeceutyki sprzedawane są na rynku krajowym i międzynarodowym, głównie w Niemczech,
Anglii oraz Skandynawii.


NASZA MISJA

Priorytetem naszej działalności jest dostarczanie Klientom innowacyjnych, efektywnych oraz bezpiecznych rozwiązań - od zaawansowanych urządzeń kosmetycznych oraz medycznych po starannie wyselekcjonowane kosmetyki oraz kosmeceutyki, które mają służyć poprawie zdrowia, wyglądu, jakości życia, a przede wszystkim samopoczucia.

Proponowane przez nas urządzenia kosmetyczne oraz kosmeceutyki są najwyższej jakości oraz posiadają światową renomę.

Wszystkie oferowane przez nas technologie oparte zostały o badania kliniczne oraz posiadają odpowiednią certyfikację medyczną i standardy jakości. Naszym najwyższym priorytetem jest dbanie o zdrowie oraz bezpieczeństwo, by każdy czuł się pięknie i wyjątkowo.
 • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl