Aurum DG logo
01

SZKOLENIE:
Kwas hialuronowy usieciowany 2° (usta)

Kwas hialuronowy usieciowany 2° (usta)

Jest to szkolenie dla średniozaawansowanych z zakresu aplikacji liniowej kwasu hialuronowego usieciowanego na okolice ust i oka (konturowanie i wypełnianie czerwieni wargowej, dolina łez).

Cześć teoretyczna: – Zabieg augumentacji na tle innych zabiegów estetycznych – Prawdy i mity o wypełniaczach – Omówienie wskazań oraz przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu – Omówienie karty pacjenta oraz formularza zgody – Przegląd, charakterystyka i zastosowania różnych wypełniaczy – Procedura zabiegu – Zabiegi skojarzone – Opieka pozabiegowa w gabinecie oraz w domu – Wycena i obliczanie kosztów zabiegów.

Część praktyczna: Rozszerzenie umiejętności pracy z wypełniaczem kwasem usieciowanym: wypełnianie i konturowanie ust, linia kupidyna, metody nawilżania czerwieni wargowej, linie maronetki, dolina łez.

To znajdziesz tylko u nas: – Każde ze szkoleń odbywa się w małych grupach (max. 4 osoby) lub indywidualnie – Indywidualne terminy szkoleń – Możliwość szkoleń w kilku miejscach w Polsce – Zapewniamy materiały szkoleniowe i ćwiczeniowe – Zawsze łączymy teorie z praktyką na modelkach – Przyjazna atmosfera, wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem, którzy wiedzą jak uczyć – Podwyższanie kwalifikacji i wsparcie merytoryczne po szkoleniu – Doskonalenie obsługi jakości klienta – Rozszerzenie zakresu usług – Dobrze wyposażone Centrum Szkoleniowe w Warszawie Czas trwania szkolenia 8 godzin (dla grup 4-osobowych). Przy szkoleniach indywidualnych czas szkolenia może ulec zmianie.

Cena: 1250,00 zł netto


02

PROGRAM SZKOLENIA:
Kwas hialuronowy usieciowany 2° (usta)

03

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:
W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt pod numerem telefonu 501-134-834:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl