Aurum DG logo
01

SZKOLENIE:
Karboksyterapia 2°

Karboksyterapia 2°

Jest to szkolenie zaawansowane dla uczestników szkolenia 1 stopnia z karboksyterapii z zakresu aplikacji medycznego dwutlenku węgla ze wskazań estetycznych i medycznych na twarz i ciało w różnych problemach skóry (okolica oka – różne problemy, łuszczyca, egzema, łysienia, okolice intymne, zaawansowany techniki liftingujące oraz anty-ageing, trudno gojące się rany, oparzenia, odmroziny, terapie wspomagające).

Cześć teoretyczna: – Historia karboksyterapii w medycynie – Dwutlenek węgla w ujęciu medycznym – Omówienie zastosowania karboksyterapii w terapii chorób skóry, wypadania i łysienia, blizn i rozstępów. – Tworzenie terapii skojarzonych na poszczególne problemy estetyczne (cellulit, akumulacje tłuszczowe, łysienie, łuszczyca, alergie kontaktowe itp..) – Tworzenie terapii skojarzonych na odmładzanie skóry i profilaktyke anty-ageing (odmładzanie dłoni, różnorodne problemy okolic oczu) – Protokoły zabiegowe okolic intymnych – Procedury zabiegowe – Zabiegi skojarzone – Opieka pozabiegowa w gabinecie oraz w domu – Wycena i obliczanie kosztów zabiegów.

Część praktyczna: – Ćwiczenie technik karboksyterapii na modelkach – Wywiad i kwalifikacja klienta do zabiegu.

To znajdziesz tylko u nas: – Każde ze szkoleń odbywa się w małych grupach (max. 4 osoby) lub indywidualnie – Indywidualne terminy szkoleń – Możliwość szkoleń w kilku miejscach w Polsce – Zapewniamy materiały szkoleniowe i ćwiczeniowe – Zawsze łączymy teorie z praktyką na modelkach – Przyjazna atmosfera, wykwalifikowani trenerzy z doświadczeniem, którzy wiedzą jak uczyć – Podwyższanie kwalifikacji i wsparcie merytoryczne po szkoleniu – Doskonalenie obsługi jakości klienta – Rozszerzenie zakresu usług – Dobrze wyposażone Centrum Szkoleniowe w Warszawie Czas trwania szkolenia 8 godzin (dla grup 4-osobowych). Przy szkoleniach indywidualnych czas szkolenia może ulec zmianie.

Cena: 1250,00 zł netto


02

PROGRAM SZKOLENIA:
Karboksyterapia 2°

03

REJESTRACJA NA SZKOLENIE:
W celu rejestracji na szkolenie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt pod numerem telefonu 501-134-834:

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"] • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
  Iwicka 1 lok. 2
  00-735 Warszawa

 • tel. +48 22 672 66 66
  tel. 798 707 105
  e-mail: biuro@aurumdg.pl

 • Loading
 • OSTRZEŻENIE

  Strona www.aurumdg.pl należy do Aurum Distribution Sp. z o.o. w Warszawie zawiera m.in.
  informacje i reklamę o wyrobach medycznych do użytku przez profesjonalnych operatorów
  (użytkowników innych niż laicy).
  Jeżeli nie jesteś profesjonalnym użytkownikiem zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o
  wyrobach medycznych z dnia 7 kwietnia 2022 nie powinieneś/naś przeglądać, korzystać ani w inny
  sposób zapoznawać się z informacjami i reklamami zamieszczonymi na stronie www.aurumdg.pl